Dieta od Fabryki Siły
W diecie do wyboru m.in. koktajle

Myślę, że każdy kto interesuje się sportem wie, że odpowiednia dieta jest bardzo ważna. Nie tylko zresztą dla sportowca. Dla każdego człowieka zdrowa dieta przynosi dużo korzyści, zwłaszcza teraz, w czasach fast foodów i różnych przetworzonych produktów, które jemy na co dzień. Ja ostatnio bardzo to zaniedbałem, ze względu na obronę magisterki, a potem wyjazdy wakacyjne, podczas których nie miałem możliwości regularnego przygotowywania posiłków. Nastał czas by to zmienić i wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych.

Postawiłem na dietę od Fabryki Siły. Jest to drugie podejście, poprzednim razem byłem bardzo zadowolony. Nie jestem może oryginalny, to samo zrobił Krzysztof Golonka z kanału Trenuj z Krzychem i kilku innych Youtuberów. W przypadku Krzyśka wyszło świetnie. Jego zmagania zobaczysz m.in. TU. W porównaniu do poprzedniej diety kupionej od znanego trenera dieta ta jest bardzo różnorodna. Codziennie jestem zaskakiwany nowymi przepisami, które o dziwo są bardzo smaczne, zawierają dużo warzyw, po które sam wcześniej niespecjalnie często sięgałem, a dzięki temu naprawdę czuję się lepiej.

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

Dieta od Fabryki Siły to najlepsza dieta jaką miałem do tej pory. Nie boję się tego powiedzieć. Jestem osobą o wyjątkowych zdolnościach kulinarnych, są one jednak we mnie głęboko ukryte dlatego liczy się dla mnie prostota posiłków i normalne, łatwo dostępne składniki (nie potrzeba mi mąk kasztanowych i innych dziwactw). Dieta jest rozpisana konkretnie pode mnie. Przed jej uzyskaniem opłaca się oczywiście za preferowany przez nas okres diety, u mnie było to 3 miesiące, następnie wypełnia się ankietę, zaznacza czego się nie lubi, ewentualne alergie, ile posiłków dziennie chce się jeść itp. Wysyła się także swoje parametry, m.in. obwód klatki piersiowej, talii i zdjęcie. Jak to dokładnie wygląda możecie przekonać się sami lub zobaczyć na wspomnianym już filmie Krzycha.

Dieta od Fabryki Siły
Przykładowe danie z diety – kolorowo i smacznie !

Bardzo przydatna jest w tym wszystkim lista zakupów na cały tydzień. Otrzymujemy ją razem z dietą, dzięki czemu nie musimy analizować każdego dania co nam potrzebne danego dnia. Kupujemy od razu na cały tydzień. Dietę można zapisać na dysk, lub korzystać z niej internetowo poprzez swoje konto na Fabryce Siły nawet na telefonie. Oczywiście dokupić można też trening. Ja jednak mam swoje treningi, więc sobie to darowałem. Bardzo podoba mi się fakt, że zrobiono taką zakładkę jak wymienniki w diecie. W zakładce jest nawet specjalny „kalkulator”, dzięki któremu możemy sprawdzić czym zastąpić np. 100g produktu X. „Kalkulator” pokaże nam, że należy użyć 150g produktu Y lub 130g produktu Z. Do wyboru do koloru !

Wymienniki w diecie

No ale dobra, jak mówiłem wracam do diety. Moja dieta składa się z pięciu posiłków dziennie, są one naprawdę różnorodne i dość proste w przygotowaniu. Na koniec podzielę się moimi parametrami, żeby można było to porównać za 3 miesiące.

Zachęcam do skorzystania z tej diety, ponieważ jest smaczna, skuteczna, zdrowa i ma pięć gwiazdek i kciuka w górę ode mnie 😛 Dietę możesz kupić TU.

I na koniec moje pomiary:
Wzrost – 182cm
Waga – Nie mam wagi
Obwód karku – 40cm
Obwód klatki – 104,5 cm
Obwód talii – 95 cm
Obwód bioder – 100cm
Obwód ramienia P – 35cm
Obwód ramienia L – 35,5cm
Obwód przedramienia L – 30cm
Obwód przedramienia P – 30 cm
Obwód nadgarstka – 18cm
Obwód uda L – 62,5 cm
Obwód uda P – 62,5 cm
Obwód łydki L – 40 cm
Obwód łydki P – 40 cm


4 thoughts on “DIETA OD FABRYKI SIŁY”

  1. Właśnie za to uwielbiam jesień i zimę – z taką stagnącję, która czasami nudzi, ale czasami pozwala wrócić do dobrych przyzwyczajeń i rytuałów, na które nie ma zupełnie czasu wiosną i latem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *